Talentai

2024 METAIS PLANUOJAMAS REMTI TALENTAS

Dominykas Kazlauskas

Dominykas (15m.) – Moksleivis iš Kauno r., kuris nuo 6 metų amžiaus aktyviai sportuoja buriavimą ir yra labai talentingas.

Tam, kad jaunuolis galėtų siekti aukščiausių tikslų tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinėse varžybose, renkame paramą inventoriui (paramos vertė – 5000-7000 Eur)

2023 METAIS PAREMTI TALENTAI

Augustas Navickas

Augustas (14m.) – Moksleivis iš Druskininkų. Mokosi M.K.Čiurlionio meno mokykloje, fortepijono specialybės.
Ateityje planuoja tęsti muzikos mokslus Kauno J.Gruodžio konservatorijoje.

Jaunuolis yra darbštus, atsakingas ir mėgsta grojimą fortepijonu. Augustas dalyvavęs keliose dešimtyse tarptautinių konkursų ir yra gavęs daugelio konkursų apdovanojimus, tokius kaip ,,Musical de France“ ir ,,EDELWEISS“ 2017. Jis planuoja tęsti muzikos mokslą studijuodamas Kauno J.Gruodžio konservatorijoje.

Augustui norime padėti įsigyti pianiną (paramos vertė – 1000 Eur)

Estera Dorotėja Širmulytė

Estera (16 m.) – talentinga jaunoji muzikantė. Mokosi Kauno 1-moje vaikų muzikos mokykloje.

Atkakli ir motyvuota akordeonistė, sudalyvavusi daugiau nei 50 konkursų ir koncertų, laimėjusi ne tik prizines vietas, bet ir išsvajotus Grand Prix. Prieš metus patekusi į geriausių Lietuvos akordeonistų septintuką savo amžiaus kategorijoje. Kasdieniniam mokymuisi ir koncertams labai reikalingas tinkamas akordeonas.

Esterai norime padėti įsigyti akordeoną (paramos vertė – 2000 Eur)

Rokas Mizeikis

Rokas (13m.) – Moksleivis iš Vilniaus, nuo 9 metų grojantis gitara roko bei metalo stiliaus muziką. Jaunuolis jau septintus metu lanko B.Dvariono muzikos mokyklą bei teatro studiją „Elementorius“. Taip pat mokosi privačiai gitaros pamokų pas gitaristą Hugis Rock (Viktorą Jonušį).

Dalvyiui taip pat tenka dalyvauti konkursuose:
„Praėjusių metų pavasarį su savo kūriniu dalyvavau konkurse GITARŲ ŠĖLSMAS’22 . Į finalą nepatekau, tačiau jau vien dalyvauti ir varžytis kartu su profesionaliais gitaristais (nes moksleiviams Lietuvoje gitarų konkursų nėra) buvo be galo naudinga ir įdomi patirtis. Mano kūrinys vadinasi „Struck by Lightning“, jį galite išklausyti čia: https://www.gitaruselsmas.lt/

Išgirsti Roko kūrinių galite:
https://www.youtube.com/channel/UCFAt0CiVZRkl5zRmyljfpGA
https://www.instagram.com/rokas_mizeikis/

Augustui norime padėti įsigyti pianiną (paramos vertė – 1000 Eur)

2022 METAIS PAREMTI TALENTAI

Mila Krum

Mila – Būriuotoja, po atrankinių varžybų patekusi į LTU OPTIMIST 2022 rinktinę ir iškovojusi teisę dalyvauti europos čempionate Danijoje

Milai padengėme dalį dalyvio mokesčio (vertė – 200 Eur)

Edvinas Drėgva

Edvinui padėjome įsigyti dailės priemonių (vertė – 71 Eur)

Arminas Abukauskas

Arminui padėjome įsigyti muzikinį instrumentą (vertė – 200 Eur)

Augustas Kurlavičius

Augustui padėjome įsigyti IT įrangą robotams kurti (vertė – 190 Eur)

Morkūnas Gustas

Morkūnui kompensavome dalyvavimą tarptautinėse varžybose (vertė – 200 Eur)

Mūza Svetickaitė

Mūzai kompensavome nuotolines studijas NMA (vertė – 200 Eur)

Elžbieta Ona Kiudulaitė

Elžbietai padėjome atsiskaityti už dainavimo pamokas (vertė – 200 Eur)

Viktorija Lazauskaitė

Viktorijai nupirkome smuiko stygų (vertė – 200 Eur)

Ula Gudavičiūtė

Ulai nupirkome midi kontrolerį (vertė – 100 Eur)

Pijus Vitkevičius

Pijui nupirkome dailės reikmenų (vertė – 87 Eur)

Edvinas Tomaševič

Edvinui nupirkome dailės reikmenų (vertė – 87 Eur)

2021 METAIS PAREMTI TALENTAI

Darina Č

Darina (9 m.) – jauna ir talentinga dainininkė ir pianistė, puikiai besimokanti Visagino kūrybos ir menų akademijoje fortepijono ugdymo programos ir dainavimo ugdymo programos IV klasėje. Darina yra aktyvi bei iniciatyvi savo kartos atstovė, dalyvaujanti ne tik mokyklos ir miesto koncertinėje veikloje, bet ir puikiai pasirodanti ir užimanti aukštas vietas tarptautiniuose pianistų ir vokalistų konkursuose bei festivaliuose.

Darina sieja savo gyvenimą su muzika, o jos šios dienos svajonė – naujas mikrofonas bei garso sistema, kurie padėtų mums dar geriau išgirsti jos nuostabų balsą, kuris dar ne vieną kartą pasirodys konkursuose bei koncertuose ir džiugins mus visus.

Darinai padovanojome audio įrangą ir belaidį mikrofoną (vertė – 353 Eur)

Elžbieta A.

Elžbieta (14 m.) – jauna ir talentinga fleitininkė, puikiai besimokanti Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje bei sekanti savo mamos pėdomis muzikos išsilavinimo link. Elžbieta yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė ir diplomantė. 

Kaip teigia pati Elžbieta – „Muzika – tai mano kelias, nes su muzikantais aš surandu bendrą kalbą“. Akivaizdu, jog Elžbietos planai ir ateities svajonės yra susieti su muzika.

Tam, kad Elžbietos svajonė išsipildytų, ji norėtų privačiai lankyti meistriškumo pamokas  pas vieną iš geriausių Lietuvoje fleitininkų – V. Sriubikį.  Jos tikslas – sužinoti visas muzikos paslaptis, natų spalvas, garso kultūrą, išmokti taisyklingesnės laikysenos bei kvėpavimo būdų.

Elžbietai skyrėme lėšas privačioms fleitos meistriškumo pamokoms (vertė – 500 Eur)

Emilija D.

Emilija (12 m.) – jauna ir talentinga akordeonistė, puikiai besimokanti Kuršėnų meno mokykloje bei spėjanti groti ne tik solo, bet ir akordeonistų ansamblyje.

Emilija pasižymi savo stropumu, darbštumu, žingeidumu bei noru išmokti nepriekaištingai groti savo pasirinktu instrumentu. Savo talentą Emilija yra parodžiusi jau 14 konkursų, iš kurių visada grįžta su laureatės diplomais. Emilija yra itin aktyvi mokinė, todėl nepraleidžia nei vienos galimybės parodyti savo talentą tiek minėtuose konkursuose, tiek ir koncertinėje veikloje.

Emilijos svajonė – ateitį sieti su akordeono specialybe, o šiai nuostabiai svajonei išpildyti tereikia naujo ir kokybiško instrumento, kuris dar geriau atskleistų Emilijos gabumus ir neabejotiną talentą.

Emilijai skyrėme lėšas naujo akordeono įsigijimui (vertė – 800 Eur)

Judita T.

Judita (14 m.) – jauna ir talentinga muzikantė, besimokanti Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje ir besispecializuojanti netgi dviejose klasėse, t. y. smuiko ir fortepijono. Muzika – ne vienintelė Juditos veikla, taip pat Plungės kultūros centre ji lanko liaudiškų šokių studiją „Mažasis Suvartukas“.

Judita pasižymi savo aktyvumu, draugiškumu, nuoširdumu ir, svarbiausia, noru tobulėti bei mokytis kiekvieną dieną. Be to, Judita nepraleidžia konkursų organizuojamų tiek mokykloje, tiek ir muzikos mokykloje, dalyvaudama olimpiadose ir kituose konkursuose bei tapdama jų nugalėtoja ir laureate.

Judita – yra talentinga įvairiuose srityse, tiek muzikos, tiek ir mokslų. Ji domisi filosofija ir biochemija, savarankiškai mokosi lotynų ir kinų kalbų, o laisvalaikiu išmoko savarankiškai groti ukulėle.

Judita yra nepaprastai talentinga mergina, o jos tikslas – savęs tobulinimas. Šiam tikslui pasiekti Juditai reikia žinių, o jas galima gauti iš mokymosi medžiagos bei mokslų Nacionalinėje moksleivių akademijoje.

Juditai skyrėme lėšas mokslams Nacionalinėje moksleivių akademijoje (vertė – 500 Eur)

Kristupas K.

Kristupas (15 m.) – jaunas ir talentingas Neringos meno mokyklos mokinys, besimokantis dainavimo klasėje.

Kristupas – gabus, žingeidus, aktyvus ir atsakingas muzikantas, kuris savo dainavimu džiugina ne tik gimtojo krašto, bet ir pasaulio scenas. Kristupas savo jauname amžiuje yra sudalyvavęs itin dideliame kiekyje nacionalinių ir tarptautinių konkursų, kuriuose tapo laimėtoju bei laureatu.

Nors pandemija pakoregavo daugelio iš mūsų planus, tačiau tai nesutrukdė Kristupui sudalyvauti prestižiniame konkurse (online formatu) Italijoje bei laimėti pirmą vietą iš daugiau nei 100 kitų dalyvių. Toks laimėjimas atvėrė Kristupui duris į gyvai šią vasarą organizuojamą konkursą, todėl jam reikalinga parama skrydžiui į saulėtą Italiją, kur visas pasaulis galės susipažinti su 2020 metų nugalėtoju, garsinančiu Lietuvos vardą.

Kristupas turi ir didesnę svajonę, t. y. savo kūrinio – autorinės dainos studijinis įrašymas bei išleidimas.

Kristupui skyrėme lėšas profesionaliam dainos įrašui sukurti (vertė – 800 Eur)

Rokas D.

Rokas (12 m.) – jaunas ir talentingas smuikininkas, besimokantis Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje styginių instrumentų klasėje.

Rokas – darbštus ir nepaprastai motyvuotas muzikantas, kuris per 6 metus yra sudalyvavęs 40-yje konkursų, ir iš jų grįžęs tik laimėtoju.

Jaunas smuikininkas yra nepaprastai įsigilinęs į savo veiklą ir netgi laisvalaikiu mėgsta klausytis romantizmo epochos kūrinių, o labiausia Rokui patinka P. I. Čaikovskio ir J. Bramso kūryba.

Akivaizdu, kad Rokas meistriškai valdo smuiką ir nori parodyti tai visiems, o šios dienos pagrindinis tikslas – dalyvavimas tarptautiniame jaunųjų smuikininkų konkurse „II Piccolo Violino Magico“ Italijoje, kuris vyks šią vasarą Italijoje. Būtent šiam Roko tikslui yra reikalinga parama.

Rokui nuprikome naujas smuiko stygas ir stryką (vertė – 403 Eur)


ANKSTESNIAIS METAIS PAREMTI TALENTAI

2015-aisias parėmėme:

– Akordeonistą Mindaugą Ž. iš Raseinių, padovanodame akordeoną (vertė – 2500 Eur)


2016-aisiais metais parėmėme:

– Šachmatininką Paulių P. iš Marijampolės, padengėme tarptautinio turnyro išlaidas (vertė – 375 Eur )

– Trimitininką Justą D. iš Šiaulių, padengėme tarptautinio konkurso išlaidas (vertė – 200 Eur)

– Trimitininką Saulių P. iš Šakių, nupirkome naują instrumentą (vertė – 560 Eur)


2017-aisiais metais parėmėme:

– Vilkaviškio muzikos mokyklos mokinius, padengėme talentingų Vilkaviškio rajono vaikų dalyvavimo įvairiuose konkursuose išlaidas (vertė – 1000 Eur)

– Video klipo kūrėjus iš Šiaulių, padengėme muzikinio klipo kūrimo išlaidas – http://bit.ly/2BjmcwD. (vertė – 500 Eur)

– Klaipėdos Vaikų dienos centrą „Dienvidis“ (vertė – 430 eur).


2018-aisiais parėmėme:

– Dailininkes Ainę P. ir Ievą B. iš Trakų rajono, nupirkome priemones ir mokėjome už Akademinio piešimo, kompozicijos ir spalvos parengiamuosius kursus Vilniaus dizaino kolegijoje (vertė – 500 Eur)

– Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos džiazinio dainavimo mokinę, nupirkome naują mikrofoną (vertė – 295 Eur)

– Eiviną B., prisidėjome prie dirbtinio intelekto magistro studijų Imperial koledže Londone (vertė 150 Eur)


2019-aisiais parėmėme:

– Kanklininkę Karoliną iš Švenčionėlių (vertė 500 Eur)

– Muzikantą Matą iš Plungės, kuris groja fortepijonu ir trombonu (vertė 500 Eur)

– Pianistę iš Klaipėdos (vertė – 530 Eur)

– Menininką iš Šiaulių, padovanojome garsų efektų procesorių (vertė – 450 Eur)


2020-aisiais parėmėme:

– Jaunuosius Lietuvos medikus- rezidentus, kovojančius su Covid-19, padovanojome jiems būtinųjų apsaigos priemonių (vertė – 700 Eur)